קידום אורגני

- קידום אורגני הוא הדרך הזולה והיעילה ביותר להביא תנועה רלוונטית, איכותית וממירה ולידים חמים לעסק שלכם.

מי מפחד מקידום אורגני?

נכון, לעיתים לוקח חודשים עד שמרגישים את תוצאותיו של הקידום האורגני, אבל בטווח  הארוך, זוהי אחת משיטות השיווק המשתלמות והזולות ביותר, שתוצאותיה איכותיות ומספקות אחוז סגירת עסקאות ומכירות גבוה כמעט מכל שיטת שיווק אחרת. 

התנועה והלידים המגיעים לעסק שלכם מקידום אורגני רלוונטיים הרבה יותר, וכוונת הרכישה שלהם גבוהים יותר. לכן אחוז ההמרה של התנועה האורגנית גבוה הרבה יותר. לפי כל הנתונים והמחקרים, שווה לחכות בסבלנות – קידום אורגני אחראי ואיכותי יביא לכם תוצאות טובות הרבה יותר, לאורך זמן רב יותר ויחסית בזול.

הנה כמה דוגמאות הממחישות את הישגי הקידום האורגני בשלושה אתרים שקידמתי:

קידום אורגני
קידום אתרים
קידום אתרים אורגני
- הדרך הטובה ביותר למכור דבר מה: אל תמכרו. הרוויחו את המודעות, ההערכה והאמון של הקונים.
ראנד פישקין

למה אני?

אני מקדמת מוסמכת בעלת ניסיון, בוגרת בהצטיינות של קורס קידום אתרים הנחשב ביותר בארץ. קידמתי אתרים בכל התחומים והגדלים, של החברות המובילות במשק הישראלי והגלובלי, והגעתי איתם לתוצאות מקסימליות שהפתיעו את בעליהם בעוצמת יעילותן. היתרון שלי נובע מהשירותיות הגבוהה שלי, ומן המומחיות שלי בתחום התוכן. 

אני משאירה אתכם בתמונה לכל אורך תהליך הקידום, מעדכנת על כל הפעולות המבוצעות לקידום האתר, שולחת דו"חות התקדמות עם הסברים ברורים כדי שתוכלו לדעת בדיוק על מה אתם משלמים ואיך אנחנו מתקדמים יחד להשגת המטרות השיווקיות של העסק.

מה כולל קידום אורגני?

איתור מילות מפתח

מחקר מילות מפתח טוב יביא לכם לאו דווקא את מילות המפתח הגנריות והברורות מאליהן, אלא מילות מפתח שהן באמת בעלות פוטנציאל להביא לרכישות נוספות מהעסק שלכם.

אופטימיזציה של האתר

כדי להתברג בדירוגים גבוהים בתוצאות החיפוש האתר שלכם חייב לעמוד בסטנדרטים של מנועי החיפוש, להיות תקין וללא שגיאות והתראות, מהיר ויציב. לשם כך יש לנטר את פעילות האתר באופן שוטף.

אופטימיזציה של עמודים

לאחר שוידאנו שהאתר תקין ובחרנו מילות מפתח, יש לבחור את העמודים באתר שחשוב לכם שיופיעו בדירוג גבוה בגוגל ולבצע בהם אופטימיזציה למילות מפתח מתאימות - עריכה של הגדרות, תגיות, תמונות, כותרות ותוכן.

ניהול פרופיל קישורים נכנסים

קישורים לאתר שלכם מאתרים אחרים הם למעשה סוג של המלצה עליכם, פרמטר שגוגל מחשיבה מאד בחישוב דירוג האתר שלכם. יש לשמור שכל הקישורים לאתר שלכם איכותיים ולא רעילים, ולהוסיף קישורים מועילים מדי פעם.

מחקר מתחרים

כדי להשיג את המתחרים שלכם בגוגל ואף לעקוף אותם, יש לבדוק אילו פעולות קישום הם מבצעים מבחינת תכנים, מילות מפתח נבחרות, קישורים מאתרים אחרים ופעילות ברשתות החברתיות.

קידום מקומי

לעסקים רבים מומלץ מאד לבצע קידום מקומי, המתבסס על כרטיסיות גוגל מפות/ גוגל עסקים. זהו פתרון זול יחסית ויעיל להביא את הקהל הקרוב ביותר לעסק שלכם. קידום מקומי מסייע גם לקידום האורגני הכללי של האתר.

צריכים בוסט לעסק שלכם? דברו איתי:

תפריט נגישות