באנר אתר הדיגיטלית

הצהרת נגישות עבור אתר "הדיגיטלית"

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 13/08/2023

"הדיגיטלית" הוא אתר התדמית שלי, עדי שטמברגר. הוא מציע שירותי כתיבת תוכן וקידום אתרים אורגני. במסגרת תהליך הקמת האתר, עשיתי כל שביכולתי על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלי לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

כיצד הונגש האתר

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה AAA, ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

הוכנסו קישורים בראש כל עמוד המאפשרים דילוג לתוכן, תיאור טקסטואלי לתמונות ואייקונים עבור טכנולוגיות מסייעות, הוטמעו חוקי ARIA העוזרים לפרש את תוכן האתר בצורה מדוייקת וטובה יותר, הונגשו תפריטים, טפסים, היררכיית כותרות, רכיב טאבים, חלונות קופצים ועוד.

כדי לנווט באתר בעזרת המקלדת השתמשו בכפתור ה-Tab. כל לחיצה עליו תעביר אותכם ללינק הבא. לחיצה על Shift + Tab תחזיר אותכם ללינק הקודם. שינוי גודל הגופן מתבצע באמצעות המקלדת, עבור הגדלת הגופן יש ללחוץ על המקשים ctrl +, עבור הקטנת הגופן יש ללחוץ על המקשים ctrl –

האתר נבדק כל 3 חודשים כדי להבטיח את תחזוקת ורמת נגישותו.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox / Opera / Safari / Edge / Chrome, ובתוכנות קוראות מסך NVDA / Jaws/ Voiceover.

הסדרי נגישות בארגון

כל שירותיי ניתנים אונליין ולא במקום פיסי. לכן לא בוצעו הסדרי הנגישות במשרדיי.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

נתקלתם בבעיה או שאתם זקוקים לעזרה? ספרו לי!

אני משתדלת לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. במידה ומצאתם ו\או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר, אל תהסס\י לדווח לי, אני משמשת גם כרכזת הנגישות של האתר –

עדי שטמברגר, 052-8571657, adishtam@gmail.com.

תפריט נגישות